Kokią dovaną padovanoti tėčiui?

Gurmaniškų skanėstų dėžutė: Paruoškite dėžutę, pilną tėčio mėgstamų skanėstų ir gardumynų. Joje rasite įvairių pikantiškų ir saldžių gaminių, pavyzdžiui, aukščiausios kokybės džiūvėsių, amatininkų šokolado, gurmaniškų popkornų, riešutų ir aromatizuotų sausainių.

Kavos mėgėjo dėžutė: Jei jūsų tėtis mėgsta kavą, įsigykite mėlyną dovanų dėžutę, skirtą jo meilei kofeinui. Joje rasite specialių kavos pupelių arba rinktinių kavos kapsulių, stilingą kavos puodelį, kavos malūnėlį, jei norite, ir skanių sausainių arba pyragaičių, kuriais galės mėgautis prie kavos.

Grilio meistro dėžutė: Jei jūsų tėtis mėgsta kepti ant grotelių, paruoškite dėžutę su grilio tematika. Joje rasite aukštos kokybės BBQ prieskonių ir šveitiklių, gardžių BBQ padažų, grilio įrankių ir priedų, pavyzdžiui, žnyplių ir mentelių, ir galbūt kulinarinę knygą su gardžiais grilio receptais.

Kraftinio alaus dėžutė: Jei jūsų tėtis yra alaus žinovas, surinkite įvairių alaus daryklų alaus rinkinį. Joje rasite įvairių alaus stilių, tokių kaip IPA, stout ir lager. Taip pat galite pridėti alaus bokalą, butelių atidarytuvą ir keletą alaus skanėstų, pavyzdžiui, keptos duonos, sūrio ar pikantiškų riešutų.

Personalizuota SPA dėžutė: Padarykite SPA priežiūros dėžutę pagal savo tėčio pageidavimus. Į ją įtraukite būtiniausius odos priežiūros reikmenis, pavyzdžiui, kokybišką skustuvą arba skutimosi kremą ar gelį, priemonę po skutimosi, aliejų arba balzamą barzdai (jei reikia), švelnų odekoloną ir galbūt asmeninį rankšluostį arba chalatą.

Sporto fanano dėžutė: Jei jūsų tėtis yra sporto gerbėjas, raskite daiktus, susijusius su jo mėgstama komanda ar sportu. Pridėkite komandos atributikos, pavyzdžiui: marškinėliai, kepuraitė ar raktų pakabukas, bilietai į rungtynes, sporto tematikos puodelį, termosą ar butelį geriamajam vandeniui.

Pabaigai,nepamirškite dovanų dėžutę suasmeninti nuoširdžiu laišku ar atviruku, kuriame išreikštumėte savo meilę ir dėkingumą tėčiui. Šias idėjas galima pritaikyti pagal konkrečius tėčio pomėgius ir interesus, kad gautumėte unikalią ir įsimintiną Tėvo dienos dovaną.

Jums reikia nedidelio kiekio?
– ne bėda

Mūsų įmonė yra lanksti ir gali gaminti tiek didelius, tiek labai mažus kiekius, nes naudojame pažangią gamybos technologiją be kirtimo formų.
Aukščiausios kokybės Premium klasės dėžutės, skirtos verslui, dovanoms, naujoko rinkiniams. Gaminame premium ar eko dėžutes pagal kiekvieno kliento pageidavimus. Unikalus dizainas, aukštos kokybės medžiagos,  suteiks jūsų produktui, prekės ženklui ar dovanai pridėtinę vertę ir ilgalaikį įspūdį.